AUKSJON NR.1
Den første rytteren som støtter vår auksjon er en av Norges beste dressurryttere, Isabel Freese, som har donert ett av sine vinnerdekken.

Isabel jobber til daglig som første rytter på en av verdens mest kjente staller og eiere, nemlig Paul Schockemöhle i Tyskland.

-Jeg ønsker å støtte bredden i Norge i disse vanskelige tider og donerer bort det fine dekkenet som jeg vant med Total Hope på kvalifiseringsstevne til Burg Pokal sist år. Vi har en serie her i Tyskland, Nürnberger Burg Pokal, hvor det er 10 kvalifiseringsstevner gjennom året, og det er kun vinneren av hver enkelt kvalifisering som får ri finalen i Frankfurt i desember måned. Det var kjempestort når jeg vant den, det var stort og det betydde mye i min ridekarriere, sier Isabel.
Vil du ha Isabel sitt dekken så har du nå mulighet til å by på det. Auksjonen starter onsdag 25.03 kl.20.00 og avsluttes torsdag 26.03 kl.20.00.
ALLE PENGENE FRA AUKSJONENE GÅR UAVKORTET TIL Å STØTTE LANDETS RIDESKOLER!
BUDRUNDEN FOREGÅR PÅ DRESSUR SÅ KLART SIN FACEBOOK SIDE