Programtrening

Den 01.05 ble det avholdt programtrening for Skedsmo Rideklubb’s medlemmer på Sørum Fritidsgård.

Skedsmo Rideklubb har satt fokus på å lage arrangementer for klubbens medlemmer i de forskjellige grenene. 01.05 var det dressurens tur og programtrening som stod for tur. Det var stor pågang så to baner måtte bygges.

Hele 18 av klubbens deltok selv om vær gudene ikke kom med de beste været. Kristin og Elisabeth som er avbildet over var noen av de første som red og som dere kan se var de gjennomvåte og kalde. Men etter disse to ekvipasjene ble det heldigvis opphold ut dagen. Men som alle vet er det ikke alltid fint vær i Norge i utendørssesongen så bra å kunne trene på det også.

Klubben har medlemmer i alle i nivåer, så her ble det ridd alt fra LC og Unghest til FEI klasser for junior. Dagens dommere var Charlotte Moen og Elise Hellem Ratvik.

Har klubben din arrangert noe i det siste? Fortell oss gjerne om det på charlottemoen@gmail.com