Unge Norske ryttere til Nederland

Nederland Norge

9-12 April 2015  Nieuw en Sint Joosland ( NED )
CDI3*, CDIJ, CDIP, CDIU25, CDIY

Følgende Norske ryttere har melt sin start:

Ponni:  Sahra E. Solbakken, Kristiane Hillern.

JR:      Marie Håland, Ingrid Rimestad, Ellen K. Horn, Mathe Roberg.

Yr:      Anna Lauring, Mathilde Mellerud, Helena Gulli, Jenny Rognes.

U25:   Catharina L. Lund

Blandt dommerne på stevnet finner vi Norske Mrs. Hege Trulsen

Resultater finner du her……..

Link til Stevnets Side:   www.cdizeelandoutdoor.nl/aanmelden.php?id=7

 

 

Program

9 april 2015

09.00 U25 – Intermediaire II (indoor-arena) – Woerden Makelaardij Prix
10.00 Prix st Georges- Small Tour Compleet Schilderwerken Prix
10.00 Grand Prix Meulendijks Rondhout Prix
19:00 Stallion Show (indoor arena) 

10 april 2015

08.00 U25 – Grand Prix 16-25 – 2Fit Horses Prix
08.00 Juniors Teamtest Bakker de Houthandel Prix
08.00 Young Riders Teamtest Superhorse Prix
12.15 Intermediate I (indoor arena) TV5 Monde Prix
14.55 Ponies Team Test Group A – DMM Montage Prix
14.55 Ponies Team Test Group B – De Kostendrukkers Prix
19.00 Grand Prix Special(indoor-arena) Restaurant de Beuze Prix

11 april 2015

08.00 Ponies Individual Test Group A Stal de Korenbloem Prix
08.00 Ponies Individual Test Group B Verschoor Metaal Techniek Prix
09.30 Prix st Georges (small final – indoor arena) Installatiebureau Toka Prix
12.15 Juniors Individual Test DK Dressage Horses Prix
12.15 Young Riders Individual Test TC Dutch Sport Horses Prix
13.35 Intermediate Freestyle Test (Final Small Tour – indoor arena) Van Peperstraten Group Prix
16.30 Grand Prix Freestyle U25 – indoor arena RS2 Dressagecenter de Horst Prix
19.30 Grand Prix freestyle (Final Big Tour – indoor arena) Anemone Prix

 

12 april 2015

09.00 Juniors Team Test (small final) Sima Prix
09.00 Young Riders Teamtest (Small final young riders) President Stables Prix
09.30 Ponies Freestyle Test  Arcus Nederland Prix (Ponies Freestyle Final : Best 9 of group A & best 9 of group B)
13.00 Juniors Freestyle Test (final juniors) Axxia Vegetable Seeds Prix
13.30 Ponies Teamtest (small final ponies) Horsepoint Prix
15.45 Young Riders Freestyle Test (indoor arena) Randhoeve Prix